BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Tři pruhy. Od hlavy až k patě.

Píše Dan, 31.07.17

Představte si horký den jak stvořený pro lookbookové focení. Jen by to chtělo fotit plavky u nafukovacího bazénku. Jenže my jsme si s Dalybem naplánovali focení nového NMD packu na Vítkově. To znamená capsule kolekce, ve které streetwear potkává sportswear. Ve které design potkává funkčnost. Ve které Radim potkal Dalyba. A oba dva tam potkal Adam, který má na svědomí fotky na konci článku.

Bylo to produktivní dopoledne. Výšlap na Vítkov je ideální, pokud chcete testovat funkčnost NMD apparelu i tenisek. Kde jinde než na vybetonovaném kopci, kam se dostanete jen díky stovce strmých schodů. Čím víc urban lifestyle, tím víc adidas. Od teď bychom se nebáli vzít NMD apparel do jakékoliv betonové džungle na světě. Hlavně adidas NMD Shell a Field jackets jsou vážně kamarádi do deště i větru.

Mimochodem, Radim, který při focení naběhal víc kilometrů než stylistka Danča, neběhal náhodou. Rozhodli jsme se, že od teď budeme v Queensu běhat trochu víc. Děláme to pro sebe, ale můžete nás kontrolovat. Stačí sledovat #QueensRunningTeam. 🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♂️💪🏻

A Dalyb se taky neflákal. V přestávkách během focení si stihl střihnout jeden pořádný rozhovor pro The Mag. Dom ho vyzpovídal od hlavy až k patě, jehož výsledkem je poměrně hutné video.

V horku pózoval Radim a Dalyb.
Stylovala Danča. Fotil Adam.

A teď ty fotky, co na ně říkáte? 🆕⬇️

Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě. Tři pruhy. Od hlavy až k patě.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(