Jaro už kvete 🌸 Obleč nejkrásnější barvy NOVÝCH KOLEKCÍ
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

V čem přežije zimu Queens tým

Píše Dan, 05.12.17

Jakmile začalo venku přituhovat a teplota klesla pod 5°C, téma zimních bund se stalo pevnou součástí všech konverzací i uvnitř našeho Queens týmu. Nikdo nechce, aby mu byla od prosince do března zima, jakože brrr. Naštěstí jsou teď trendy i ty značky, které ví, jak správnou zimní bundu udělat. Má to svoje výhody, tuhle sezónu je úplně jedno, jestli jedete za babičkou na Šumavu nebo se chystáte na drop Patta. Protože když dáte na nás, na obě příležitosti vám bude stačit ta samá bunda.

Sešli jsme se na jednom gauči s jedním bílým pozadím, oblékli si naše zimní bundy a napsali Filipovi, jestli by nepřijel a neudělal nám jednu pořádou školní fotku. A udělal!

Jakmile jsme odpózovali to nejlepší, co náš život s Instagramem naučil, vrhla se na nás Danča, naše vždy-v-dobré-náladě-produkční-a-taky-reportérka v jedné osobě. Co zjistila?

Danča: Proč červená puffy jacket od Wood Wood?
Radim: Protože tenhle typ zimních bund je puffy jak Diddy. A protože vždycky když vidim péřovky, první, co to ve mně evokuje, je rap. Protože New York. Protože „My Timbz Do Work“. Protože Boot Camp Clik, Jadakiss, Non Phixion, Dipset, etc.
Danči shrnutí: Radim resuscitoval swag. Od hlavy až k patě.

V čem přežije zimu Queens tým

Danča: Proč máš zrovna tuhle bundu?
DaniAni: Protože v zimě se všichni schovávají do smutné černé a šedé. Přitom s modrou by to bylo o dost veselejší! Navíc je super mazlivá na dotek, takže nebude zahřívat jen mě, ale i mýho kluka.
Danči shrnutí: Když vybíráš novou bundu, mysli i na svého kluka.

V čem přežije zimu Queens tým

Danča: Jakou Nike bundu nosíš?
Michal: Dneska Nike Down Fill Jacket. Protože je to nejpraktičtější formát bundy jaký znám. Je lehká, skoro nic neváží, je v ní mimořádné teplo a strašně se mi líbí. Ta bunda se na první pohled přiznává k tomu, že je v ní teplo.
Danči shrnutí: I člověk, který nosí celý podzim koženou bundu Soulland v zimě přizná, že praktická Nike péřovka má ve skříni své místo.

V čem přežije zimu Queens tým

Danča: Proč tenhle chlupatý bomber od adidasu?
Kamila: Protože miluju chlupaté a měkké věci. A adidas dokázal skloubit sportovní tvar bundy s módním chlupem. Takový kombinace jsou vždy oživením pro můj šatník, navíc černá je nesmrtelná barva. Celý rok chodím v teniskách, takže bomber je perfektní volba.
Danči shrnutí: Když máš chlupatý bomber, sbíhají se na tebe sáhnout kluci z celé ulice.

V čem přežije zimu Queens tým

A teď sama Danča, která oblékla bomber jacket Alpha Industries. Proč?
Protože jsem se rozhodla že Bomber My Life. Protože obdivuju poslední colabo Vetements x Alpha Industries. A Hailey Baldwin se Shia Labeouf mě provokují častými oufity s tímto kouskem, a protože mám každou zimu velký problém sehnat zimní bundu, pokud nepočítám technickou bundu na hory. Černej bomber můžu sladit opravdu s čímkoliv, šaty, kalhoty, smart pants, track pants, sukně, whatever.

V čem přežije zimu Queens tým

Co říká zbytek Queens týmu? Nevíme, jejich odpovědi ztratil smluvní přepravce. No, to už se v prosinci stává. Ale nevadí, fotky máme! Koukni a dej nám feedback, co na ně říkáš. Pokud chceš novou zimní bundu, tak nepřemýšlej ani vteřinu a klikej. Holky sem a kluci tady. A jestli bys s námi raději pracoval/a, protože chceš mít taky takovou fotku, tak taky klikni.

V čem přežije zimu Queens tým V čem přežije zimu Queens tým V čem přežije zimu Queens tým V čem přežije zimu Queens tým V čem přežije zimu Queens tým

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(