Jaro už kvete 🌸 Obleč nejkrásnější barvy NOVÝCH KOLEKCÍ
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Vánoce v Queensu

Píše Klára, 01.12.20

Ježíšek už se blíží, tak je na čase začít koukat po dárkách. Letos to můžeš nechat klidně na nás, máme totiž streetwear pro všechny. V Queensu v pohodě nakoupíš pro celou rodinu, a kdyby to náhodou nesedělo, můžeš to vrátit do 30 dní.

Ve čtvrtek 3. prosince jsme taky konečně znovu otevřeli naše shopy v Praze, Brně a Ostravě. Tak se zastav, rádi tě uvidíme! Můžeš zkoušet a vyzvedávat osobně, reklamovat nebo vracet. Nemusíš se bát, dodržujeme přísný hygienicky pravidla a prodejny stejně jako zboží pravidelně dezinfikujeme. A rouška je samozřejmost.

🎄 Prosincová otevíračka 🎄

Do středy 23. 12.klasická otevírací doba
V sobotu 5., 12. a 19. 12. budeme mít v Praze, Brně a Ostravě otevřeno od 10.00 do 14.00
Čtvrtek 24. 12., pátek 25. 12. a sobota 26. 12. – všechny naše prodejny mají ZAVŘENO
Pondělí 28. 12. až středa 30. 12.klasická otevírací doba
Čtvrtek 31. 12., pátek 1. 1. a sobota 2. 1. – všechny naše prodejny mají ZAVŘENO
Od pondělí 4. 1. - klasická otevírací doba

Nakupuješ radši online a chceš mít jistotu, že ti tvoje kousky dorazí do Štědrého dne? Objednávej nejpozději do 17. prosince do 24.00, pak už to nemůžeme zaručit. Letos budou mít dopravci pěknej fofr, tak je lepší připravit se dopředu. Už teď hlásí zpoždění s doručováním 1 až 3 pracovní dny, takže to nebude tak rychlý jako vždycky. 

Pokud to jde, doporučujeme ti osobní vyzvednutí v našich obchodech v Praze, Brně a Ostravě, kam si balíčky vozíme sami. Na osobní vyzvednutí pod stromeček stačí objednat do 21. prosince do 18.00, to pořád stíháme.

No a ti, co nechávají vždycky všechno na poslední chvíli, můžou pořešit dárky ještě ve středu 23. prosince v našich prodejnách. V Praze, Brně i Ostravě budeme mít otevřeno do 18.00. Nevíš, co vybrat? Dárkový poukaz to jistí.

Tak krásný Vánoce a hlavně žádnej stres!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(