☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

VANS x ART ON THE BOX by Martin Lukáč

Píše Adéla, 02.08.21

Streetwearová značka Vans startuje nový projekt s názvem ART ON THE BOX, který propojuje lokální trh s mladými umělci a zviditelňuje tak umění netradiční formou – přímo na krabici, kde logo Vans ustupuje do pozadí a  prostor je věnován uměleckému dílu. Ukazuje tím, že umění je všude kolem nás. 

Projekt ART ON THE BOX je speciálně věnovaný modelu OLD SKOOL, který patří k nejikonickejším teniskám značky Vans již od roku 1977.  V dnešní době tento model nalezente v šatníku slavných hvězd stejně tak jako na prknech skateboardistů.

Sérii ART ON THE BOX odstartovala spolupráce Vans s mladým umělcem Martinem Lukáčem, jehož umění již dávno přesáhlo hranice i galerie České republiky.

Po výstavách v Portugalsku, Holandsku nebo v Groove Collective Gallery v Londýně a rezidenci La Brea v Los Angeles, se Martinova kresba spolu s umělcovým podpisem objeví na lokální scéně v limitovaném počtu formou speciálních sleeves a seeding boxů pro modely OLD SKOOL.

Spojit se se značkou Vans je pro mě osobně ale i jako pro umělce radost. Baví mě, když je umění dostupné a jedna z cest je propojovat se s velkými značkami, které vnímají význam kreativity a kreativců v každodenním životě. Pro Vans jsem upravil jednu z mých typických kreseb „Myšáka" a obul jsem ho do modelu tenisek OLD SKOOL, pro které je speciální seeding určen,“ prozrazuje o spolupráci umělec Martin Lukáč.

Speciální box Vans x ART ON THE BOX by Martin Lukáč obsahuje jeden z limitovaného počtu sleeves s vlastnoručním podpisem umělce, který je určen k následnému zarámování. Set je doplněn o plátěnou tašku s Lukáčovým motivem a nálepky.

ART ON THE BOX by Martin Lukáč je první ze série uměleckých kolaborací s lokálními kreativci.

Limitovaný box bylo možné získat prostřednictvím naší givaway na Instagramu. Tímto výhercům gratulujeme!

VANS x ART ON THE BOX by Martin Lukáč
VANS x ART ON THE BOX by Martin Lukáč
VANS x ART ON THE BOX by Martin Lukáč
VANS x ART ON THE BOX by Martin Lukáč

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(