Jaro už kvete 🌸 Obleč nejkrásnější barvy NOVÝCH KOLEKCÍ
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Vyhraj legendární bundu Evolution z kolaba značek Tilak, ACRONYM® a GORE-TEX

Píše Klára, 26.10.20

Unikátní edice bundy Evolution, která vznikla na oslavu 20. výročí spolupráce značek Tilak, ACRONYM® a GORE-TEX, má release date v úterý 3. listopadu 2020. Do prodeje jsme jako jediný retailer mimo Japonsko a oficiální web Acronym dostali deset kousků, takže šance ulovit techwear budoucnosti je opravdu malá.

Rozhodli jsme se ale odměnit naše fanoušky a udělat radost jednomu šťastlivci, který může bundu Evolution vyhrát. Chceš to být právě ty? Tak dávej pozor, co pro to musíš udělat.

Soutěž startuje dneska a poběží sedm dní. Tvým úkolem bude poskládat url adresu z částí poschovávaných na různých místech Queens webu a na našich sociálních sítích. Každý den zveřejníme na Instagram Stories jeden hint s nápovědou, kde daný kousek url adresy hledat. První, kdo správně poskládá celou url adresu a vyplní formulář, který na ní je, od nás dostane bundu Evolution v hodnotě 29 999 Kč ve své velikosti zdarma.

Tak hodně štěstí a sleduj náš Instagram, kde se dozvíš víc💚

Podrobná pravidla k soutěží najdeš tady. Chceš si přečíst blogpost o bundě Evolution? Klikej sem.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(