BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Yeezy v outletu alert!

Píše Radim, 30.10.16

Ještě než se pustíte do dnešní dávky novinek, doporučuju naloadovat nové EP Mayera Hawthorna Party of One, které na první poslech zní lépe, než vlastně celá poslední deska Man About Town, která vyšla letos v dubnu. A teď už se budeme věnovat tomu, kvůli čemu každou neděli ráno sedím u notebooku.

Patta Script logo alert! Mám tu jednu dobrou a jednu špatnou zprávu pro fanoušky inhouse brandu Patta. Jejich nejoblíbenější logotyp opět vychází na apparelu, tentokrát na mikině Converse. Jedná se o první release Converse Essentials – nové lajny oblečení této teniskové značky. A teď ta špatná zpráva – tento crewneck byl dostupný pouze instore only na prodejně v Amsterodamu. Ale určitě se brzy objeví na Patta Talk EU – facebook resell skupině, která má striktně stanovená pravidla na přeprodejní ceny, které nesmí být vyšší jak 15% oproti původní retail price (cením!).

Converse Essentials x Patta

Yeezy v outletu alert!

Yeezy v outletu? Common man! V Kalifornii se objevily adidas Yeezy 350 Cleats v adidas outletu. Zpráva, která určitě potěšila všechny, kterým fenomén Yeezy Boots přijde přehnaný. Ale možná se jedná o první vlaštovku, která naznačuje, že resell value tenisek ze spolupráce adidas a Kanyeho Westa již nebude mít takový růst. Ve skutečnosti se však jednalo pouze o jediný pár těchto kopaček, vrácených zákazníkem z online objednávky.

Yeezy v outletu alert!

Začala nová sezóna NBA. A NBA je zcela nepochybně soutěž, která ze všech nejvíc ovlivňuje sneaker game po celém světě. A na co se letos můžeme těšit? Dotáhnou to Golden State Warriors se Stephem Currym k titulu? Nebo je dokáže LeBron James se svými Cavs opět porazit? A kdo bude mít nejlepší signature model tenisek? Curry a Under Armour? LeBron s Nike? Russell Westbrook s Jordan brand? Nebo James Harden se svými Pioneers od adidasu? Jak bude vypadat první sezóna bez Kobeho? Myslím, že jak on-the court, tak off-the court, nás čekají moc zajímavé souboje!

Steph Curry x Under Armour Curry 3 „Dub Nation Heritage“

Yeezy v outletu alert!

Lebron James x Nike LeBron 13 „LeBron James Family Foundation“

Yeezy v outletu alert!

Russell Westbrook x Air Jordan The Westbrook 0.2.

Yeezy v outletu alert!
Yeezy v outletu alert!

James Harden x adidas Pioneer Vol. 1

Yeezy v outletu alert!

Tak zase v neděli!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(