☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Za co po Vánocích utratit peníze od rodičů?

Píše Radim, 24.12.17

Znáš to určitě taky – ty nejmenší obálky pod vánočním stromkem občas ukrývají to úplně nejlepší – cash. Protože cash se musí točit. A protože cash je potřeba utratit.

A protože bychom byli rádi, aby se cash neutrácel za alkohol a podobné neřesti, radši tě nasměrujeme do novinek v Queensu. Protože pokud budeš utrácet cash za streetwear a tenisky, určitě chceš ten nejnovější (s)hit.

Nová kolekce Daily Paper

Naši homies z Amsterdamu, kteří milují Esku v Karlíně a všechny sisha podniky v centru Prahy, nám poslali jejich novou kolekci, která je inspirovaná pouličním stylem oblékání v Jihoafrické republice. Boží šusťáky (o těch ještě budu psát příště), naprosto nepřekonatelný somrátko aka waist bag a Arti jacket aka dva v jednom – bunda a ledvinka.

Za co po Vánocích utratit peníze od rodičů?

LRG je zpět jako kdyby nikdy nebylo pryč

Kdyby nás v roce 2011 neopustil Jonas Bevacqua (RIP), stál by dnes po boku Pharrella, Niga a Virgila a LRG by vydávalo 10 kolaborací ročně. I přesto, že směr značky nabral poněkud jiný směr, všechny core fanoušky Lifted Research Group určitě potěší nový stock klasických mikin a triček s oblíbenými motivy.

Za co po Vánocích utratit peníze od rodičů?

Nu sneakers alert!

Byl v obálce dostatečný budget i na sneakers? No tak co váháš! Poslední dva týdny jsme dropovali spoustu nových tenisek od Nike, adidas, Vans, Jordan, Under Armour, nebo Converse. Můj osobní tip jsou 97ky, nová silueta od adidas s názvem Prophere a podle mě jeden z nejlepších Jordan releasů letošního roku – Air Jordan 6 Retro v kolaboraci s Gatorade.

Za co po Vánocích utratit peníze od rodičů?

We need some more girls in here (Skepta voice)

A také v sekci dámského oblečení je to narvané novinkami. Kategorie označená třemi fire emojis je samozřejmě dámské oblečení Stussy – každý drop má životnost tak dva týdny a je beznadějně vyprodaný. Dál pak doporučuju zkontrolovat první jarní kolekci od Cheap Monday, další drop Fenty by Rihanna, nebo Selflove kolekci od naší lásky Teri.

Za co po Vánocích utratit peníze od rodičů?

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(