☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Ze skladu nám zmizelo přes 80 000 věcí!

Píše Šimon, 11.02.22

Na začátek by se nejspíš slušelo poznamenat, že nešlo o pečlivě naplánovanou loupež hollywoodských rozměrů, jelikož se všech těch 80 000 věcí zanedlouho zjevilo v našem novým skladu. Po více než dvaceti letech jsme se totiž rozhodli na začátku roku 2022 přesunout svůj hlavní sklad z Ostravy do Prahy. Počestnej charakter přesouvání majetku ale ještě neznamená, že se celý stěhování obešlo bez mravenčího naplánování, který si s tím hollywoodským v ničem nezadá!

Na rozdíl od zápletky kriminálních bijáků sice nebyli naším nepřítelem strážci zákona ani práskači ve vlastních řadách, ale čas nás tlačil úplně stejně jako protřelý bankovní loupežníky. Museli jsme totiž celej přesun zvládnout tak rychle, aby se několikadenní putování kamionů napříč zemí podepsalo na času doručení aktuálních objednávek co možná nejmíň. Přestože jsme věřili hbitosti, s jakou budou naše ruce plnit banánovky streetwearem, raději jsme přeci jen na web vyvěsili upozornění, že zpoždění objednávek může nastat. Protože na férovosti to u nás celý stojí. I proto by se asi hodilo přiznat, že ty banánovky jsem si vymyslel – radši jsme vsadili na palety. Ale představa 80 000 věcí v banánovkách mi přišla víc cool. 

Ze skladu nám zmizelo přes 80 000 věcí!

Celá akce, kterou bych se po vzoru kultovního českýho snímku nebál nazvat Kulovým bleskem, si nakonec vyžádala jen tři dny, přičemž převoz byl navzdory očekávání na celým stěhování vlastně to nejjednodušší. Většina zúčastněných totiž v ostravským skladu propadla nostalgii a při pohledu na rozkládání regálů jim na mysli vytanuly všechny ty chvíle, který mezi nimi strávili. A není se vůbec čemu divit. Pro část osazenstva však naštěstí nebyly poslední – všem, jejichž práci je možný využít i v pražským skladu, byl nabídnutej přesun. 

Ze skladu nám zmizelo přes 80 000 věcí!

Co říct na závěr? Snad jen to, že nás v rámci cizelování novýho skladovýho systému čeká ještě spousta krůčků, z nichž se však ani jeden svou délkou neblíží vzdálenosti mezi Ostravou a Prahou. Až celou tu cestu ujdem, což už nebude trvat dlouho, tak tě třeba v dalším článku pozvem na šmejděníčko i do našeho novýho příbytku. Díky strategičtějšímu umístění novýho skladu a jeho modernizovanýmu vybavení pro nás bude snazší nejen příjem zboží od dodavatelů, ale i jeho expedice do tvýho šatníku či botníku. Tak si udělej radost a my k tobě taky něco nastěhujem!

Ze skladu nám zmizelo přes 80 000 věcí!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(