☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮

Píše Radim, 02.06.16

Zpátky do dní, kdy mnoho z nás ještě nebylo ani na světě. Zpátky do roku 1985, kdy na osmibitové herní konzoli NES vyšel první díl série Super Mario Bros. Zpátky do dní, kdy celý svět poznal dvojici instalatérů Mario a Luigi. I přesto, že se Super Mario Bros prohánějí po Houbovém království už víc jak 30 let, neexistuje snad nikdo, kdo by si nějakou z verzí této hry někdy nezahrál a kdo by neznal Super Mario Bros theme song.

A nejenom tuhle skvělou hru si připomeneme díky kolaboraci značek Vans a Nintendo. Ti si totiž připravili speciální pack tenisek a oblečení, na kterém se objevují oblíbení hrdinové ze Super Mario Bros, Duck Hunt, Donkey Kong a The Legend of Zelda.

Pack tenisek, které obsahuje oblíbené siluety tenisek jako Old Skool, SK8 High nebo Authentic, a oblečení, není povinností pouze pro všechny gamers, ale pro všechny, kteří v posledních třiceti letech vyrůstali u konzolí a počítačových her.

Release proběhne v pátek 3. června 2016 online na Queens.cz.

Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮 Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮
Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮Zpátky do dní s Vans a Nintendo 🎮

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(