Q

Jsme tu od začátku. Od té doby, co se oblékala děcka do kalhot s rozkrokem u kolen, (vždyť i vy jste jednou byli děti) až do dneška, kdy jsme od takových kalhot upustili :) Zato máme mimo e-shopu tři Queens shopy – Praha, Brno a Ostrava, kde je mimo jiné centrální sklad, a vůbec headquarters Queensu.

Móda nás baví a móda nás i živí. Není to ale jenom o módě. Díky našemu týmu expertů přes IT až po logistiku dokážeme každý měsíc odbavit tisíce párů tenisek, které pak obuje šťastný novomajitel v Plzni, Košicích nebo Hong Kongu.

Chceš být u vývoje hnacího motoru, který umožní obsloužit přes 100 000 zákazníků za rok?

Přidej se k nám a pojď rozvíjet a zlepšovat náš prodejní a skladový systém. Bude to náročná a zodpovědná práce, pokud ale programuješ pečlivě, hledáš nejlepší řešení a jsi zároveň rychlý a efektivní, pak zapadneš mezi nás. Budeš pracovat v malém týmu, kde rozebíráme úkoly a problémy společně, takže budeš mít možnost ovlivnit celý systém od návrhu, přes kód, až po produkční nasazení. Zároveň ti budou pomáhat a radit zkušení programátoři, a hlavně budeš dělat to, co ti jde nejlépe – tvořit čistý kód.

Náš systém je webová aplikace na těchto technologiích

  • Ubuntu, Docker, Nginx
  • Ruby, Ruby on Rails
  • PostgreSQL, Redis
  • JS/CoffeeScript, HTML/ERB templates, CSS/SASS
  • Git, GitLab
  • Continuous Integration, Continuous Deployment
  • káva, čaj

Co můžeš očekávat?

Zázemí v prosperující lifestylové společnosti s letitými zkušenostmi v e-Commerce. Místo v ostravském Hubu nebo práci na remote/home office. Neformální, přátelské prostředí, zaměstnaneckou slevu na naše produkty, stravenky, firemní obědy/večeře, teambuildingy v Ostravě (většinou pizza a pak ještě večeře, my prostě jídlo milujeme), afterwork pivka, vstupy na veletrhy, možnost školení. Notebook a monitor jsou samozřejmostí.

Pokud tedy umíš základy Ruby on Rails, HTML/CSS a baví tě nové věci, jsi náš člověk a hned nám piš na dev@queens.cz. Pošli nám info o sobě a svých zkušenostech a ukázku kódu, který by ses nestyděl ukázat ani Chucku Norrisovi ;)