🎉 Disney slaví 100 let, oslav to s námi. PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Ladies First

V rámci street culture se pouštíme do nového projektu nejen pro ladies. Mezi naše hodnoty patří svoboda a k tomu patří svoboda v tom, co chceš nosit na sobě. Vnímáme fashion jako něco, čím můžeš ukázat, kdo jsi. A to nás baví. A věříme, že to bude bavit i tebe!

Streetwear není pro ladies?
What?!

S tím teda rozhodně nesouhlasíme. Víš, že v rámci našeho portfolia mohou ladies vybírat z 69 značek, od kterých máme dámskou kolekci? Z toho je 5 jen pro ladies! A tím možnosti nekončí. Proč si nevybrat z produktů pro kluky? Rázem tu máš 114 brandů! Protože #menswearlooksgreatonyou. Pod tímhle hashtagem najdeš movement, do které jsme se pustili s naší Annet X a Veronikou. I to je jeden z důvodů, proč některé kousky fotíme na holkách i klucích. Jsi holka a nosíš menswear? Vyfoť se a sdílej na Instagramu s hashtagem.

Hodně hubený a mladý holky jsou hezčí

Statement, který je spojovaný s celým fashionem a dávno už není pravda. Mezi našimi modelkami najdeš ladies všech tvarů i věku. A streetwear jim sluší! Takže ať už běháš ultramaratony nebo razíš heslo, že nejlepší sport je kafe a dort, chceme tobě i dalším ladiesvzkázat – všechny jste QUEENS!

Tvoje máma

U nás rozdíly neděláme. Je nám jedno, zda jsi po škole, máma na mateřské nebo už patříš mezi matadory svého oboru. Důležité pro nás je, co umíš a jestli chceš s námi posouvat Queens dál. A proto nabízíme možnosti zkrácených úvazků nebo flexibilní pracovní dobu. Je pro nás důležité, aby se u nás lidi cítili dobře a měli čas i na rodinu a své koníčky. A tak se do výběrka můžeš přihlásit ty i tvoje máma.

Sliby nejsou chyby

Zakládáme si na tom, že svoje sliby dodržujeme. A tak, když tu čteš o všech těch našich statementech, můžeš mít jistotu, že to myslíme fakt vážně. O všem, co děláme, vždycky nenapíšeme, ale za zmínku stojí třeba podpora nadějných artists nebo organizací jako jsou #holkyzmarketingu nebo Ženy v byznysu. Vybíráme si i různé dobročinné projekty. V minulosti jsme pomáhali třeba samoživitelkám nebo dětem z dětských domovů. Myslíme si, že je třeba společnosti něco vracet. A tak se snažíme přispět kouskem dobra.


Kdo kope za Queens

Asi si všímáš, že naše logo svítí na nejedné stagi a hashtag Queens se objevuje na profilech, co sleduješ na Instagramu. Spolupráce s influencery pro nás jsou něco víc. Jasně, zajímá nás, jak dostat věci k co nejvíce lidem, ale taky, zda ti, kdo jsou tvářemi Queens opravdu reprezentují to, čemu my sami věříme. Jsme real a máme kolem sebe komunitu super lidí.

Všechny cesty vedou do Říma

Schválně, jestli tam dojdeme, ale zatím máme v plánu spoustu zastávek a projektů. Můžeš se těšit třeba na rozšíření portfolia o nově brandy a super kousky. Sortiment pro ladies postupně roste a je to úplná pecka. A možná se zastavíme cestou do Říma i někde jinde.


Za vším hledej ženu aneb už znáš Sime?

A na závěr ti chceme představit naší hlavní Lenku Ondruchovou aka Sime. Už v roce 2002 si to Lenka nakráčela do kanceláří brandů jako je Nike, Puma nebo adidas a představila jim svou vizi, jak dostat streetwear a sneakers, fenomén západní Evropy, k nám. A tak se stala první dámou streetwearu. Prodávala jako první limitované edice Nike Quickstrike nebo Yeezy. 17 let vedla Queens až k pomyslné dospělosti, než ho svěřila do rukou Footshopu. Teď se věnuje vlastním projektům, ale v Queens bude vždycky první dámou.


#LadiesFirst

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(