Často kladené otázky (F.A.Q.)

Tabulky velikostí?

Pro všechny modely obuvi máme připraveny tabulky velikostí, které uvádějí rozměry ve variantách US, EUR a v CM. V některých případech je uvedena i UK velikost. V případě kšiltovek se velikosti udávají ve zlomcích a doplněny jsou o rozměr v cm, který udává obvod hlavy.

U většiny oblečení tabulky připraveny nemáme, jelikož každá kolekce je ušita jinak, s jiným střihem a z jiných materiálů. Snažíme se však k jednotlivým produktům dodávat rozměry, které najdete v popisu.


Jak často Vám chodí nové zboží?

Nové zboží naskladňujeme minimálně 1× týdně, na e-shop je doplňujeme průběžně, často každý den. Pro aktuální přehled sledujte náš e-shop či Facebook a Twitter.


Vše co máte na webu, máte i na prodejnách?

Bohužel ne. Celá naše nabídka by se na jednu prodejnu nevešla a proto se snažíme produkty mezi prodejny rozdělit tak, aby byl každý model na prodejně alespoň ve dvou velikostech. Výjimku tvoří například produkty značek Mass DNM, Urban Classics, MD či WeSC. Zdarma si však můžete nechat na kteroukoliv prodejnu zaslat zboží z e-shopu, vyzkoušet si jej a až pak se rozhodnout, zda si jej koupíte či nikoliv.


Dostal jsem dárkový poukaz, jak jej uplatnit?

Na poukazu jsou uvedeny dva kódy, je třeba oba opsat a uvést je v poznámce při ukončování objednávky. Hodnota poukázky Vám před odesláním objednávky bude odečtena od koncové ceny. Je třeba vždy překontrolovat také platnost poukázky.


Provedl jsem objednávku, ale zapomněl jsem uplatnit slevu/dárkový poukaz, co teď?

Pokud objednávka ještě nebyla expedována, napište nám na ahoj@queens.cz, uveďte číslo objednávky a my Vám slevu/dárkový poukaz započítáme dodatečně.