Často kladené otázky (F.A.Q.)

Jak měříte oblečení?

U kousků v naší nabídce měříme pas, délku a šířku. Všechny míry jsou v centimetrech. Rozměr pasu je poloměr. Pokud si ho budeš chtít přeměřit na sobě, naše číslo vynásob dvěma. Šířku triček, mikin a bund měříme přes prsa. Délku pak shora dolů. U triček, mikin a bund je to od ramene po spodní lem, u kalhot od pasu po spodek nohavice.


Nemáte moji velikost, dá se s tím něco dělat?

S největší pravděpodobností bohužel ne. Většinu nových kolekcí (jaro/léto a podzim/zima) objednáváme minimálně s půlročním předstihem, a když se vyprodají, už nejdou doobjednat. Kousky, které nejsou vázané na konkrétní kolekci, ale doobjednáváme cca každé tři týdny. Jsou to některé modely bot a pak hlavně oblečení od značek Urban Classics, Alpha Industries, Casio a MD. Zajímá tě něco konkrétního? Za dotaz na Facebook Messengeru nebo na ahoj@queens.cz nic nedáš.


Mám vybrané zboží, ale nejsou u něj rozměry. Dá se s tím něco dělat?

Rozměry ke všem kouskům přidáváme postupně. Jestli je tam nevidíš, asi jsme to ještě nestihli, ale pracujeme na tom. Klidně nám napiš na Facebook Messenger nebo na ahoj@queens.cz, rádi ti je upřesníme.


Vypadá zboží na obrázku jako ve skutečnosti?

To se spolehni. Všechno oblečení i boty si fotíme sami, abys měl tu nejlepší představu, jak v reálu vypadá.


Je všechno, co máte na webu, taky v prodejnách?

Bohužel není, protože by to dost dobře nešlo. Naše nabídka je tak obrovská, že by se celá do prodejny prostě nevešla. Kousky proto mezi naše tři kamenné pobočky rozdělujeme. Není ale nic jednoduššího než si v klidu vybrat doma a svoje favority si nechat poslat do prodejny, kterou máš nejblíž. Do dvou pracovních dnů je tam máš, vyzkoušíš a rozmyslíš se až na místě.


Přišlo mi jiné zboží (jiná velikost), než jsem si objednal, co teď?

To nás moc mrzí a omlouváme se za to. Dobře si uvědomujeme, že by se to stávat nemělo. Napiš nám prosím na Facebook nebo na ahoj@queens.cz a my to bleskově napravíme. Vrátíme ti peníze nebo vyměníme zboží. A poštovné je samozřejmě na nás.