Poukázky

Prodáváme dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč. Platí šest měsíců od data zakoupení a využít je můžeš jenom celé najednou, ne po částech. Peníze na ně nevracíme. Poukázky seženeš buď v kamenných pobočkách v Praze, Brně a Ostravě, nebo na našem eshopu – pak ti ji pošleme poštou, elektronicky to nejde.

Kupuješ poukázku osobně? Určitě si nezapomeň vzít paragon, bude se ti hodit. Můžeme ho po tobě totiž chtít, abychom zkontrolovali její pravost. Když ho zrovna nebudeš mít u sebe a my budeme mít podezření, že je poukázka padělaná, můžeme si ji nechat, dokud se neprokážeš paragonem. A ještě jedna důležitá věc, na poukázce ani na paragonu nesmí být žádný přepsaný nebo zaškrtaný text. Radši si to zkontroluj hned při nákupu, jinak bychom potom poukázku nemuseli vzít.

Každá poukázka má dva unikátní bezpečnostní kódy (kontrolní kód a číslo kuponu), které budeš potřebovat, až ji budeš uplatňovat. To můžeš udělat buď osobně v našich kamenných pobočkách, nebo na eshopu. Nakupuješ přes internet a chceš použít poukázku? Kontrolní kód a číslo kuponu zadej do poznámky při dokončování objednávky (políčko „Poznámka“ je hned pod emailem ve třetím kroku objednávky). Potřebuješ poradit? Napiš nám na ahoj@queens.cz nebo na sociální sítě.

Až si poukázku vybereš, tak ji deaktivujeme, aby nemohla být znovu použitá. A ještě jedna věc na závěr: určitě je dobré vědět, že každý pokus o padělání dárkových poukázek je trestný čin. Když na něco takového přijdeme, hned to hlásíme Policii ČR.