Nová brněnská pobočka je otevřená

Naše nová prodejna v Brně už má otevřeno

V květnu jsme otevřeli naši novou pobočku v Brně. Má 105 m² a najdete ji na atraktivní adrese v samém srdci města na rohu ulic Dvořákova a Vachova, kudy proudí asi 2 000 lidí denně. Oficiální opening párty jsme měli 15. května a bylo to opravdu velké: speciální catering, Djs, exkluzivní restocky tenisek a raffle o prémiové kousky.

Mladé designerské duo Boris Klimek a Lenka Damová pro nás vytvořilo jednoduchý a čistý prostor, kterému dominují odstíny černé a bílé oživené rostlinami. Pozornost tak přirozeně směřuje na vystavený streetwear a tenisky. Interiér odráží naše DNA: kovové stojany na oblečení mají podobu nákupní tašky, nízké stolky zase vypadají jako krabice od bot. Z venku pobočka respektuje historickou hodnotu budovy.

Queens Brno není jedinou novou pobočkou, se kterou jsmetento rok přišli. Hned v lednu 2017jsme koupili streetwear & sneakers divizi ostravské firmy Woodies včetně kamenné prodejny v centru Ostravy, kterou navrhl architekt Petr Kundrát z firmy PROJEKTSTUDIO. Do konce rokubudemeještě rozšiřovat prostory v Praze: v plánu je otevření flagship store a přesun do nových kanceláří. Interiéry obou našich pražských projektů jsme opět svěřili Klimkovi a Damové.

13. 7. 2017


Přílohy ke stažení:
1.jpg (1.13 MB)
2.jpg (1.20 MB)
3.jpg (1.22 MB)
4.jpg (771.23 kB)
5.jpg (708.38 kB)
6.jpg (887.41 kB)

Zpět