Všechny objednávky na jednom místě Doklady ke stažení

... a věrným ještě více


Poštovné zdarma Slevy až 10 % Vrácení zboží do 30 dní


ZákazníkBěžnýStříbrnýZlatý
Poštovné zdarma pro ČR/SRod 2 500 Kčod 500 Kčod 99 Kč
Sleva na zboží *0 %5 %10 %
Vrácení zboží do 30 dníNeAnoAno
Nárok na program5 000 bodů10 000 bodů

* – sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a na vybrané exkluzivní produkty


VIP Program

Pro všechny naše stálé zákazníky máme VIP program.

Nakupuješ u nás pravidelně? Díky! Vážíme si toho a umíme to i ocenit. Zaregistruj se do našeho VIP programu a za každý nákup se ti na tvůj zákaznický účet budou načítat body.

Každá utracená koruna je jeden bod (poštovné do toho nepočítáme). Jakmile překročíš hranici 5 000 bodů, staneš se stříbrným VIP zákazníkem. Za odměnu od nás dostaneš slevu 5 % na všechno nezlevněné zboží. A když nakoupíš za 500 Kč a víc, pošleme ti ho zadarmo. Kdyby ti náhodou nesedělo, můžeš ho nenošené vrátit v prodloužené lhůtě 30 dnů. Nakoupil jsi u nás za 10 000 Kč a víc? Děkujeme a rovnou ti dáváme slevu 10 % na nákupy kousků, co nejsou zrovna ve slevě. Vybral sis zboží za 99 Kč a víc? Doprava je na nás. A samozřejmě ho můžeš vrátit do 30 dnů. Jen musí být nenošené.

Zajímá tě, kolik už jsi nasbíral bodů? Stav svého konta najdeš po přihlášení do zákaznického účtu v sekci „VIP program“. Sleva platí pro nákup na našem eshopu i v prodejnách a je nepřenosná. Útratu ti počítáme za posledních 12 měsíců a status VIP zákazníka dostaneš na 1 rok. Když budeš po roce dál splňovat podmínky programu (tedy v posledních 12 měsících jsi u nás utratil minimálně 5 000 Kč, resp. 10 000 Kč), členství ti automaticky prodloužíme o dalších 12 měsíců.

Jsi ve VIP programu nový? A už u nás máš nějaké starší objednávky? Pošli nám jejich čísla spolu se svým zákaznickým číslem, které jsme ti při registraci vygenerovali. Připíšeme ti za ně zpětně body na účet.


Chci se zaregistrovat!


Podmínky registrace a využívání programu

Při registraci do VIP programu nám dáváš svůj souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasláním potvrzovacího emailu na tvou adresu. Vyplněním kontaktních a osobních údajů potvrzuješ jejich správnost a úplnost. A bereš taky na vědomí, že je registrovaný účet nepřenosný a jeho výhody můžeš využívat jenom ty. Pokud bys je poskytl třetí osobě, můžeme tě z VIP programu vyloučit.