📦 Chci vrátit nebo vyměnit zboží
😢 Chci reklamovat poškozené zboží

Na další stránce najdeš formulář, který ti ulehčí vrácení zboží.


Do 14 dní zdarma

Nesedí ti kousek, co sis u nás objednal? Nebo už se ti naživo tolik nelíbí? Nic se neděje.

Nenošené a nepoškozené věci v původním obalu můžeš do 14 dnů bez udání důvodu zdarma vrátit, nebo vyměnit za něco jiného. Stačí nám je poslat poštou na ostravskou centrálu, nebo osobně přinést do naší pobočky v Praze, Brně nebo Ostravě. Objednával jsi ze Slovenska? Potom posílej na náš slovenský P.O. Box. (Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca), ale pouze poštou, protože kurýr jiné společnosti nám sem balíček nedoručí.


Do 60 dní za 199 Kč

Chceš víc času na rozmyšlenou? Nebo patříš k těm, co nakupují dárky v předstihu? Pak tu pro tebe máme něco speciálního. Lhůtu na vrácení nebo výměnu zboží ti prodloužíme z klasických dvou týdnů na 60 dní, stačí si jen připlatit 199 Kč.


Co bys měl při vracení nebo výměně vědět?

Všechno zboží na nám prosím vracej čisté, nenošené, neprané a v originálním balení, nebo krabici. Jedině tak může ještě potěšit někoho dalšího. Nevybral sis nic na výměnu a chceš vrátit peníze? Pošleme ti převodem na tvůj bankovní účet.

Beru na vědomí, že společnost Queens Store s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat výše uvedené osobní údaje za účelem vyřízení reklamace, včetně případného dodání nového zboží, vracení a výměny zboží.

Další informace ke zpracování naleznete zde.