📦 Chci vrátit zboží
😢 Chci reklamovat poškozené zboží

Na další stránce najdeš formulář, který ti ulehčí vrácení zboží.

Do 30 dní zdarma

Nesedí ti objednaný kousek? Nebo už se ti naživo tolik nelíbí? Nic se neděje.

Zboží nám můžeš vrátit bez udání důvodu do 30 dní od jeho převzetí. Za každý vrácený kousek ti vrátíme peníze.

Stačí nám ho poslat poštou na ostravskou centrálu, nebo osobně přinést do naší pobočky v Praze, Brně alebo Ostravě. Objednával jsi ze Slovenska? Potom posílej na náš slovenský P.O. Box (Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca), ale jenom poštou, protože kurýr jiné společnosti nám sem balíček nedoručí.


Do 60 dní za 199 Kč

Chceš víc času na rozmyšlenou? Nebo patříš k těm, co nakupují dárky v předstihu? Pak tu pro tebe máme něco speciálního. Lhůtu na vrácení zboží ti prodloužíme z klasických dvou týdnů na 60 dní, stačí si jen připlatit 199 Kč.


Co bys měl při vracení zboží vědět?

Všechno zboží nám prosím vracej čisté, nenošené, neprané a v originálním balení nebo krabici. Jedině tak může ještě potěšit někoho dalšího. Není to sice podmínkou vrácení, ale za poškození nebo opotřebení zboží odpovídáš v souladu s našimi obchodními podmínkami, a tak se může stát, že ti vrácenou částku snížíme podle toho, v jakém stavu zboží bude.

Na zpracování tvého požadavku na vrácení zboží máme 14 dnů od doručení balíčku na naši centrálu. Děláme ale všechno pro to, abychom ti peníze vrátili co nejdříve. Peníze vždy posíláme pouze na bankovní účet.