Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Kariéra

Pražský kancl hledá asistentku
Pro náš pražský tým hledáme na plný úvazek pár rukou, očí a uší, který nám pomůže s administrativou a organizací jednoduchých úkolů.


Vyjíždíš výtahem do recepce kanceláře, procházíš dlouhou chodbou, podpatky se ti boří hluboko do koberce, sedáš si za naleštěný pracovní stůl a zapínáš počítač. Blikne na tebe několik mailů, které vyřídíš ladně a s klidem. Na stole si urovnáš hromádku papírů na poznámky, srovnáš sponky na papír podle barev a tužky podle velikosti. Pomalu jdeš do kuchyňky, vaříš si kávu. Sedáš si zpět za svůj pracovní stůl a zasněně koukáš z okna. Hodiny na stěně tikají, káva chladne, rybičky v akvárku na tebe němě zírají. 
Oční víčka držíš otevřená jen hodně těžce a z dřímání tě vytrhne zvuk příchozího mailu. 
Trhneš sebou na židli. Napjatě koukneš na obrazovku. 
Spam. 
Otráveně si povzdychneš. 
Mail házíš do koše a vrátíš se ke své činnosti – počítání zrnek v cukřence. 


Tak takhle ne! Hledáme sice asistenta/ asistentku, ale takovou, která v tobě nevzbudí stereotypní představy o téhle práci. 

  • Naše nová pomoc s teniskama na nohou, bude pravá i levá ruka pražského týmu (ano, znamená to, že budeš sedět v kanceláři v Praze na Žižkově), neztratí se pod tíhou kancelářské administrativy a dokáže statečně bojovat i s umíněnou tiskárnou. 
  • Náš vysněný pomocník vládne pevnou rukou organizaci, v hlavě udrží víc informací, než jeho počítač a nemyslí si, že skenování a kopírování papírů je pod jeho úroveň. 
  • Vládce/ vládkyně Queens administrativy má v kapse maturitní vysvědčení a práci v kanceláři vidí jako své životní poslání.
  • Obránce Queens kanclu střeží celé místo pod starostlivým dohledem a nikdy se mu nestane, že by v dóze na kávu nezbylo ani zrnko pro závislé kolegy, případně ze zbylých zrnek dokáže vyčarovat vyhovující driák alespoň pro jednoho z nich.


Asi se ptáš, co ta práce vlastně obnáší. Tak koukej: 

  • Budeš mít pod palcem základní kancelářskou administrativu - nemine tě archivace dokumentů, skartování, skenování a kopírování. Zkrátka papír, kam se podíváš. 
  • Budeš spolupracovat s HR na různorodých úkolech, od vyplnění smlouvy, přes dohadování schůzek s kandidáty, až po přípravu narozeninových oslav.
  • Budeš pomáhat ostatním členům Queensu s jednoduchými administrativními nebo organizačními úkoly, jako je objednávání letenek, bookování hotelů a organizace výjezdů týmu mimo jejich pravidelné působiště.
  • Neměl/a by ses divit, když tě někdo požádá, abys uvařila kávu, vyklidil/a myčku, případně uvítal/a návštěvu.
  • Budeš starostlivě pečovat o celou kancelář, ať už jde o její vzhled nebo umírající kytky.

A pokud tě práce zajímá, tak už posílej životopis a dáme si vědět, jestli si o tobě, teniskách a o Queensu popovídáme osobně. Máš zájem?

Vyplň náš dotazník a odešli!Beru na vědomí, že společnost Queens Store s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje, které nám zašlete, za účelem náboru zaměstnanců, uskutečnění výběrového řízení a jednání o uzavření pracovní smlouvy (příp. dohody o práci konané mimo pracovní poměr).

Další informace ke zpracování naleznete zde.

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(