Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Kariéra

Dreamjob 💚 Influencer
Buď součástí áčkového týmu Queens influencerů stejně jako NobodyListen, Smack, Dalyb, Calin nebo Maxim Habanec. Protože přesně taková hvězda z tebe bude. Čti dál.


Hledáme novou tvář našich lookbooků a hvězdu našeho stotisícového Instagramu. Dostaneme tě na stránky časopisů a všechny možné veřejné i tajné eventy. Budeme společně vymýšlet projekty - třeba jako tvůj vlastní merch - a rádi podpoříme tvé sny. I Addict nebo Skate of Mind byly na začátku jen myšlenka a nápad na papíře. Nahlédneš do Queensu officu a budeš mít jako první ty nejexkluzivnější informace. Jako bonus od nás dostaneš mesíční budget na streetwear od hlavy až k patě.

Hledáme dlouhodobý vztah, a tak by naše spolupráce měla trvat minimálně rok a ideálně ještě o dost déle. Už se vidíš jako součást Queens týmu? Tak super! Teď už jen vyplnit pár drobností a držet si palce. Výběrko na dream job končí 9. září a hned další den zveřejníme na Queens Instagramu pět finalistů. Celkového vítěze, nového Queens influencera, slavnostně vyhlásíme 17. září během Instagram livestreamu. Takže stay tuned. Positive vibes only!


Pozice je již obsazená :(

Aktuálně je tahle pozice obsazená, ale pokud máš pocit, že Tě v Queensu potřebujeme, napiš nám na chcipracovat@queens.cz.


Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(