Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Kariéra

Modelka
Víš, co je základem našeho webu? Fotky. Fotky produktu. 
Některé outfity náš stylista naaranžuje raz dva, obleče tě do streetwear od hlavy až k patě, doladí doplňky a pošle tě před foťák. Nicméně někdy je to práce o dost jednodušší a styluje se menší množství oblečení – spodní prádlo a plavky. 


No! A my právě hledáme krasavici, která se toho nebojí a před foťák si klidně stoupne v kompletu od Calvin Klein, aniž by se začervenala nebo ukázala náznak studu.

Co je ale důležité - naše produktové fotky vznikají na centrále v Ostravě, takže bys měla být z Ostravy nebo blízkého okolí.

Pokud tedy máš zkušenost s focením a nebojíš se ukázat břišáky, pak pošli svoje portfolio, přihraj i fotku v plavkách nebo spodním prádle, pár řádek o sobě a my se ti určitě ozveme.


Máš zájem?

Vyplň náš dotazník a odešli!Beru na vědomí, že společnost Queens Store s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje, které nám zašlete, za účelem náboru zaměstnanců, uskutečnění výběrového řízení a jednání o uzavření pracovní smlouvy (příp. dohody o práci konané mimo pracovní poměr).

Další informace ke zpracování naleznete zde.

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(