Sleva 20-60 % na tenisky a streetwear.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Kariéra

STYLISTA aka ostravská hvězda streetwear scény
🔥 🔥 🔥


Představ si to – vejdeš do skladu Queens, v něm X desítek tisíc položek a dostaneš za úkol nafotit nejčerstvější swag, který právě dorazil k naskladnění. V hlavě ti už rotuje, jaký outfit k botám vybereš, jaké vezmeš doplňky. Procházíš lesem regálů a vytahuješ si nejžhavější kousky. 

V ateliéru pak už přímo na modelech styluješ finální vzhled outfitu – Tričko do kalhot nebo ne? Doplnit to čepicí, změnit barvu ponožek? Hraješ si s doplňky, čaruješ s barvou plátna a s rekvizitami. Pak už jen modely posíláš přímo před foťák a kritickým pohledem sleduješ každý detail. Stop! Všechno zastavit – triko na modelce je nepěkně zmačkaný. Osobně bereš napařovačku a staráš se o to, aby outfit vypadal na všech fotkách naprosto perfektně. 

Všechno utíká jak na běžícím pásu – jeden outfit za druhým. Měníš plátna a upravuješ důležité detaily. Čas tě tlačí. Deadline se blíží. Ještě zbývá několik posledních modelů. Kontroluješ hodinky, aby se všechno stihlo. Klid, máš fóra a zbývá dost času. Focení končí a v klidu uklízíš všechno oblečení a boty zpátky do krabic tak, jak sis ho přinesl/a. Společně se skladníky ukládáte vzácný streetwearový poklady zpátky do regálů a pozorně dohlížíš na to, aby se všechny fotky dostaly na správný místo včas a ve špičkový kvalitě. 

Tak co? Vidíš to živě před sebou?
 Zvládneš tohle všechno?
Jestli jo, pak se neboj poslat nám svůj životopis, případně portfolio a stav se u nás na centrále v Ostravě - Hošťálkovicích a řekneme si o práci trochu víc.

A neboj neboj, celý výběrko bude hodně zábavný, praktický a o tvých slabých a silných stránkách si povídat nebudem.


Pozice je již obsazená :(

Aktuálně je tahle pozice obsazená, ale pokud máš pocit, že Tě v Queensu potřebujeme, napiš nám na chcipracovat@queens.cz.


Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(