

2 barevné varianty
- Doprava zdarma
Podobné produkty
On Ultra Jacket v černé
Bunda On Ultra Jacket v černé je nepostradatelným společníkem pro trailové běhání – navržena tak, aby vás chránila před nevyzpytatelným počasím a zároveň udržovala v suchu a pohodlí. Díky technologii GuardTec™ od značky On je tato lehká, prodyšná a voděodolná bunda jako štít proti dešti, přitom efektivně odvádí přebytečnou vlhkost.
Díky 2,5vrstvé konstrukci dokonale odolá opotřebení, aniž by přidala zbytečný objem, a pohybově inspirovaný střih se s vámi ladně hýbe při každém kroku. Zádové záhyby nabídnou místo pro malý batoh nebo běžeckou vestu, což zvyšuje její všestrannost. Když ji právě nepoužíváte, snadno ji sbalíte do síťové kapsičky na kapuci pro skladné přenášení.
Plně podlepené švy zabrání pronikání vody, zatímco reflexní loga zlepšují viditelnost za šera či ve tmě. Elastické manžety a částečně elastický spodní lem zajišťují jisté usazení, zatímco zapínání na zip usnadňuje oblékání.
Hlavní materiál bundy je ze 100 % polyamidu, lemování pak obsahuje 82 % recyklovaného polyamidu a 18 % elastanu, takže On Ultra Jacket umí skloubit skvělý výkon s ohleduplností k přírodě.
Ať už vyrážíte do náročného terénu, nebo vás zaskočí prudký déšť, On Ultra Jacket v černé vás spolehlivě ochrání, aniž byste museli dělat kompromisy mezi pohodlím a stylem.
Materiál
18% Elastan: používá se v kombinaci s jinými materiály zejména pro svou vynikají flexibilitu – jeho vlákno se dokáže roztáhnout až na trojnásobek běžné délky a následně se vrátit do původního stavu.
82% Recyklovaný polyamid
Praní v pračce 30º
Nebělit
Nečistit chemicky
Žehlit na nejnižší stupeň
Sušit v sušičce na mírný stupeň
On, švýcarská značka výkonnostní běžecké obuvi a sportovního oblečení, udělala od svého založení v roce 2010 významný pokrok v oblasti sportovního oblečení. Společnost On, kterou spoluzaložil Olivier Bernhard, bývalý švýcarský šampion v Ironmanu, a jeho partneři, vyniká inovativní technologií tlumení CloudTec®. Tento patentovaný systém je navržen tak, aby běžcům poskytoval vynikající pohodlí při dopadu a stabilní odraz, který je uzavřen v jejich charakteristických "mracích". Sortiment výrobků společnosti je rozmanitý a zahrnuje jak specializované běžecké boty, jako jsou Cloudnova, Cloud X a Cloudmonster, tak sportovní oblečení a doplňky pro různé outdoorové aktivity.
| Dopravce | Cena | Doba doručení |
|---|---|---|
| GLS | od 7 Kč | Od středy 31.12.2025 |
| GLS ParcelShop | od 7 Kč | Od středy 31.12.2025 |
| Zásilkovna - Doručení na odběrné místo | od 7 Kč | Od středy 31.12.2025 |
| Osobně v Praze - 28. řijna | Doprava zdarma | Zítra od 18:00 |
Co když mi nebude sedět velikost?
Pokud ti nepadne velikost, můžeš zboží bezplatně vrátit. Více informací
Jak reklamovat zboží?
Nejdřív si přečti reklamační řád, kde najdeš všechna práva a povinnosti jak prodávajícího, tak nakupujícího. Více informací

