#ladiesfirst

  Dámy na prvním místě

  V rámci street kultury se pouštíme do nového projektu nejen pro dámy. K našim hodnotám patří svoboda, a ta zahrnuje i svobodu v tom, co chcete nosit. Módu vnímáme jako něco, čím můžete ukázat, kdo jste. A to nás baví. A věříme, že vás to bude bavit také!

  Streetwear není pro dámy? Cože?!

  S tím rozhodně nesouhlasíme. Věděli jste, že v našem portfoliu si dámy mohou vybrat z 69 značek, od kterých máme dámskou kolekci? Z toho 5 je určeno speciálně pro ženy. Možností je více, proč si nevybrat výrobky pro chlapce? Najednou tu máte 114 značek! Protože #menswearlooksgreatonyou. Pod tímto hashtagem najdete hnutí, které jsme zahájili s našimi Annet X a Veronikou. To je také jeden z důvodů, proč některé kousky fotíme na dívky i chlapce. Jste dívka a nosíte pánské oblečení? Vyfoťte se a sdílejte na Instagramu s hashtagem.

  Hubené a mladé holky jsou hezčí

  Tvrzení, které je spojováno s celým módním průmyslem, ale už dávno neplatí. Mezi našimi modely najdete dámy všech tvarů a věkových kategorií a streetwear sluší všem!Takže ať už běháte ultramaratony, nebo razíte heslo, že nejlepší sport je káva a dort, chceme vám i všem našim sestrám vzkázat - všechny jste QUEENS!

  Tvoje matka

  Mezi námi nejsou žádné rozdíly. Je nám jedno, jestli jste právě dostudovali, jestli jste matka na mateřské dovolené nebo jestli jste již matadorem ve svém oboru. Záleží nám na tom, co umíte a jestli se s námi chcete v Queensu zlepšovat. Proto nabízíme možnost práce na částečný úvazek nebo flexibilní pracovní dobu. Je pro nás důležité, aby se u nás lidé cítili dobře a měli čas na rodinu a své koníčky, takže se můžete přihlásit i vy a třeba i vaše maminka.

  Sliby nejsou chyby

  Zakládáme si na dodržování slibů. Když si zde přečtete všechna naše prohlášení, můžete si být jisti, že to myslíme vážně. Ne vždy píšeme o všem, co děláme, ale za zmínku stojí například podpora nadějných umělců nebo organizací jako #holkyzmarketingu nebo Women in Business. Vybíráme si také různé charitativní projekty. V minulosti jsme pomáhali ženám samoživitelkám nebo dětem z dětských domovů. Myslíme si, že je třeba společnosti něco vracet, a tak se snažíme přispívat.

  Kdo kope za Queens

  Pravděpodobně jste si všimli, že naše logo září na mnoha scénách a hashtag Queens se objevuje na profilech, které sledujete na Instagramu. Spolupráce s influencery je pro nás něco víc. Jistě, přemýšlíme, jak dostat věci k co největšímu počtu lidí, ale také, jestli ti, kteří jsou tvářemi Queensu, skutečně reprezentují to, čemu věříme. Jsme skuteční a máme kolem sebe komunitu skvělých lidí.

  #ladiesfirst